Pristatymas Lietuvoje

PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATUS TIK 2.49€


Pigiausias ir patogiausias pristatymo būdas: galite atsiimti savo siuntą bet kuriuo paros metu. Pristatymo kaina tik 2.49€!

Pristatoma į Jūsų pasirinktą paštomatą bet kuriame mieste. OMNIVA paštomatų adresai

Renkantis šį pristatymo būdą atsiskaityti grynais pinigais negalėsite. Šis pristatymo būdas galimas tik renkantis išankstinio atsiskaitymo būdus: Paysera, Paypal arba el. bankininkystę. Jei norėsite atsiskaitinėti už prekes grynaisiais, rinkitės pristatymą DPD kurjeriu arba atsiėmimą iš sandėlio Kaune.

PRISTATYMAS DPD KURJERIU JŪSŲ NURODYTU ADRESU 

Pristatymo kurjeriu kaina - 3.99€. Pristatoma kitą darbo dieną po išsiuntimo, per DPD siuntų tarnybą, tiesiai į Jūsų nurodytą adresą (darbą, namus ar kitą patogią vietą). Už atsiskaitymą kurjeriui grynaisiais pinigais imamas papildomas 2€ aptarnavimo mokestis.

NAUJIENA: Prekių užsakymus, kurių vertė 50€ ar daugiau NEMOKAMAI atsiimkite iš ofiso Kaune, adresu Gaižiūnų g. 5-310

Pasirinkę atsiėmimą iš ofiso Kaune už pristatymą nieko nemokėsite! Šis pristatymo pasirinkimas krepšelyje rodomas, tik tuo atveju, jei krepšelio prekių suma viršyja 50€. Jei užsakymo prekių suma nesiekia 50€, užsakymus siunčiame DPD kurjeriu arba į Omniva paštomatus. Atsiimti galite jau apmokėtus užsakymus arba mokėti vietoje grynais. Prieš atvykstant būtina sulaukti užsakymo patvirtinimo ir pasiskambinti +37068238338.

Vistiek reikia pagalbos? Parašykite mums Parašykite mums